Lola bëhet tamam si nuse, iu ‘ҫmend’ me fustanin e gjatë dhe frizurën e bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lola bëhet tamam si nuse, iu ‘ҫmend’ me fustanin e gjatë dhe frizurën e bukur

22:18 | 14 Mars 2019

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!