Lola e Dauti në darkë romantike, zonja mori tërë vëmendjen me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lola e Dauti në darkë romantike, zonja mori tërë vëmendjen me pamjen e saj

21:57 | 23 Shtator 2020

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet në darkë me Dautin dhe mori vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

Komento: