Lola ka dalur me shoqen e vet, të dyja po duket si ‘loҫka’ të vërteta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lola ka dalur me shoqen e vet, të dyja po duket si ‘loҫka’ të vërteta

20:49 | 01 Gusht 2020

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet me shoqen e saj dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: