Lola vesh komplete të bardha, do ta “çmend” Dautin me bukurinë e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lola vesh komplete të bardha, do ta “çmend” Dautin me bukurinë e saj

10:14 | 22 Prill 2019

Kur flasim për familjen Haradinaj, gjithçka merr vëmendjen e publikut.

Vëmendja padyshim kalon edhe te pjesëtarët e tjerë të familjes, ani pse nuk janë fytyra publike, njëra ndër to është Lola gruaja e Daut Haradinajt.

Me anë të postimeve në rrjetet sociale ajo gjithmonë arrin të rrëmbejë vëmendje me dukjen dhe stilin e saj. Kështu ka vepruar edhe me fotografinë e fundit të publikaur në Instagram, në të cilën ka shfaqur stilin e saj të veçantë.

E veshur me komplete të bardha dhe me flokë të kapura ajo duket shumë bukur.

Komento: