Loredana do të ‘shkrihet’, shikoni ҫfarë ka bërë Mozziku për vajzën e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Loredana do të ‘shkrihet’, shikoni ҫfarë ka bërë Mozziku për vajzën e tyre

13:40 | 28 Maj 2019

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, ashtu si edhe Mozziku.

E sot reperi i njohur ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së tij.

Kjo gjë me siguri do t’i pëlqejë shumë edhe Loredanës./ORAinfo/

Komento: