Loredana la një ‘derë’ të hapur për bashkimin me Mozzik, ai i reagon ashpër ish-gruas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Loredana la një ‘derë’ të hapur për bashkimin me Mozzik, ai i reagon ashpër ish-gruas

21:30 | 14 Janar 2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku, shkruan ORAinfo.

Para pak kohësh, ata i dhanë fund martesës së tyre.

E mbrëmë në një intervistë, Lori deklaroi se nuk kishte një arsye të caktuar se pse ajo dhe Mozzik ishin ndarë.

Madje, ajo la një ‘derë të hapur’ për ribashkim me babin e vajzës së saj.

Por, duket se Mozzik nuk e mendon një gjë të tillë. Madje ai e quajti gënjeshtare Loredanën, duke thënë se fajëtore për ndarjen e tyre, ishte ajo./ORAinfo/

Komento: