Loredana na prezanton me orën super të shtrejtë që ka blerë së fundmi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Loredana na prezanton me orën super të shtrejtë që ka blerë së fundmi

17:03 | 21 Janar 2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo na ka prezantuar me orën e shtrenjtë që ka blerë së fundmi./ORAinfo/

Komento: