Loredana përmallohet, kështu e kujton babin e ndjerë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Loredana përmallohet, kështu e kujton babin e ndjerë

13:44 | 14 Gusht 2019

Loredana është këngëtare e re në treg.

Loredana Zefi, përjetoi dhimbje të madhe pas vdekjes së babait të saj.

Sot, ajo publikoi një fotografi të veçantë nga fëmijëria, me të cilën e kujtoi atë, transmeton rtv21.tv

Babai i rep-artistes vdiq më 30 maj dhe lajmin për vdekjen e tij e kumtuan për fansat Loredana dhe Mozzik

Komento: