Loredana publikon pamje nga shtëpia luksoze për fundvit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Loredana publikon pamje nga shtëpia luksoze për fundvit

11:06 | 05 Dhjetor 2022

Brenda shtëpisë luksoze së Loredanës për fund vit.

Rep – artistja Loredana Zefi tani ka arritur mbi tre milion ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Për të qenë afër me fansat e saj ajo poston imazhe dhe video të ndryshme edhe nga jeta e përditshme.

Duke qenë se gëzon jetë luksoze, se fundmi e ka treguar shtëpinë e saj se çfarë pamje ka marr për fund vit.

Artistja shqiptare ka postuar Story nga ambienti brenda dhe jashtë ku duket gjithë shkëlqim nga dritat ku nuk mungon as pema e vitit të ri.

Komento: