Luana bën frizurën e grimin më të bukur, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana bën frizurën e grimin më të bukur, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

18:07 | 03 Shtator 2019

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar disa pamje në të cilat po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Komento: