Luana është shëndoshur gjatë qëndrimit në karantinë, shikoni si ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana është shëndoshur gjatë qëndrimit në karantinë, shikoni si ka përfunduar

17:53 | 22 Maj 2020

Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores shumë të dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana është shumë aktive me postime në rrjete sociale sidomos në këtë kohë kur është izoluar në shtëpi pas përhapjes së koronavirusit.

E gjatë izolimit duket se Luana është shëndoshur, e këtë e shohim në imazhet e fundit që i ka publikuar./ORAinfo/

Komento: