Luana “kallë” rrjetet sociale me foton e fundit, zbulon më shumë se sa duhej – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana “kallë” rrjetet sociale me foton e fundit, zbulon më shumë se sa duhej

21:44 | 22 Dhjetor 2018

Luana Vjollca është njëra nga vajzat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare mahnit publikun çdo javë në emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, shkruan lajmi.net.

Pa lënë anash puntatat interesante, ajo që rrëmben gjithnjë vëmendje te Luana është veshja e veçantë që sjell.

Në këto imazhet e fundit, Vjollca shkëlqen me fustanin e saj ngjyrë vjollcë së cilës për pak sa nuk i dalin të brendshmet.

Megjithatë, Luana shquhet për format e bujshme trupore.

Komento: