Luana lajmërohet nga karantina do të befasoheni si ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana lajmërohet nga karantina do të befasoheni si ka përfunduar

19:52 | 17 Prill 2020

Luana Vjollca është padyshim një prej emrave më të përfolur në publikun shqiptar.

Këngëtarja dhe moderatorja është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tejet tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana posedon me mijëra njdekës në rrjete sociale, për të cilët edhe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga karantina ku shihet se ka dalë për t’i shijuar rrezet e diellit në ballkon, e pamja e saj ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Komento: