Luana ndryshon lukun, nuk po njihet më – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana ndryshon lukun, nuk po njihet më

21:47 | 06 Gusht 2022

Luana Vjollca, është padyshim vajza e rrjeteve sociale.

Karrierën e nisi si velinë, por më pas ajo zgjodhi të jetë edhe prezantuese, shkruan ORAinfo.

Me talentin dhe pamjen e saj ajo arriti të krijojë edhe një emision të saj i cili rezultoi shumë i suksesshëm.

Tani, ajo ka zgjedhur një tjetër rrugë, duke hyrë në tregun muzikor e duke sjellë bashkëpunime me artistë të huaj.

Por, ajo çka bie në sy së fundmi është ndryshimi i bërë te flokët, nuk po njihet më./ORAinfo/

Komento: