Luana publikon pamje nga frizeri, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

20:58 | 15 Dhjetor 2018

Luana Vjollca është ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare rrëmben vëmendjen e publikut sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Meqë sonte është emisioni i saj “Shiko Kush Luan”, ajo ka sjell pamje për të gjithë ndjekësit e saj teksa tregon se si do të duket.

Edhe pse deri më tani ka ndërruar disa herë ngjyrat e flokëve, në atë bionde pëlqehet më së shumti.

Luana çdo javë sjell puntata të ndryshme dhe mjaft interesante për fansat e saj e që nuk lë anash as projektet muzikore.

Komento: