Luana shfaqet pa pikë grimi, befason të gjithë me pamjen

13:34 | 09 Maj 2019

Është ndër moderatoret më të ndjekura dhe më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Luana Vjollca hyri në ekran pa ditur askush asgjë për të, por tani është shëndrruar në një nga yjet më të kërkuara gjithandej, shkruan Kosovarja.

Karrierën e saj e ka vazhduar deri më tani me shumë ambicje dhe dëshirë, andaj edhe shumë tituj në prezantime iu janë besuar dhe dorëzuar dorës së saj.

Prezantuesja tani në kohët e fundit nuk po mirret me ndonjë aktivitet, andaj kohën më të madhe e kalon në shtëpi, ku prej saj kemi shumë fotografi e video të realizuara.

Sikur të tjerëve, ka momente që edhe moderatores nuk i rrihet dhe del jashtë kornizave duke u lazdruar ngapak.

Epo, çfarë ti themi kësaj, kur edhe në këtë pjesë i ka hije. Apo jo?

Komento: