Luana sjell foto nga puna, por e gjithë vëmendja shkon tek ky detaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana sjell foto nga puna, por e gjithë vëmendja shkon tek ky detaj

14:58 | 27 Tetor 2020

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka postuar një foto nga vendi i punës, e është padyshim veshja e saj plot stil ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: