Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

16:07 | 24 Qershor 2024

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po shijojnë pushimet e para për këtë verë bashkë me familjet e tyre.

Kështu kanë treguar përmes rrjeteve sociale, në bazë të disa pamjeve që kanë ndarë.

Ka qenë moderatorja e njohur që ka zbuluar se si destinacion kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë.

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania duken më të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

“Këtë javë”, ka shkruar ajo.

Kiara ka arritur të kthehet në formë të mrekullueshme pak muaj pas lindjes.

Ajo dhe fituesi i edicionit të dytë të Big Brother kanë mirëpritur një vajzë në prill, Luna Mari.

Komento: