Lukaku të gjiganti në Serie A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lukaku të gjiganti në Serie A

11:19 | 24 Maj 2019

Romelu Lukaku pritet të largohet nga Manchester United në fund të këtij sezoni.

Sulmuesi bel, pritet të transferohet në Seri A. Interesim për të ka shprehur klubi i Interit, pasi Mauro Icardi pritet të largohet nga San Siro në fund të sezonit.

Man United është i interesuar për të shitur sulmuesin e Belgjikës, shkruan Mirror, transmeton ORAinfo.

Të dy Ole Gunnar Solsjkaer dhe Ed Woodward, në fakt, mendojnë se Lukaku nuk do të jetë i dobishëm për të ardhmen e klubit dhe për këtë arsye ata janë të hapur për të dëgjuar ofertat për ish sulmuesin e Evertonit i cili pritet të largohet nga klubi në verë. /ORAinfo/

Komento: