Lule Mustafa thyen kurreshtjen, tregon nëse është në lidhje dashurie

11:11 | 11 Maj 2019

Njëra nga motrat Mustafa, Lulja ka folur për jetën e saj private duke treguar nëse është në lidhje dashurie.

Lule Mustafa ka folur rreth statusit të saj aktual.

Lule Mustafa ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku tregoi për më të rejat rreth saj, shkruan lajmi net.

Ekipi i emisionit “Mirage” ishte i pranishëm gjatë xhirimeve të një prej skenave të klipit të ri të saj.

Ajo ka zbuluar detaje rreth këngës së re, po ashtu tregoi edhe se a është në lidhje dashurie.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjen e Lule Mustafës.

Komento: