Lulja bën iftarin, shikoni si i ndihmon Meda

16:08 | 11 Maj 2019

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë të pranishëm edhe në emisione të ndryshme bashkë.

E së fundi ata kanë shkuar në një emision për gatim e që së bashku duket se do ta përgatisin një meny iftari./ORAinfo/

Komento: