Lulja del me veshje provokuese, kjo s’do t’i të pëlqejë Medës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja del me veshje provokuese, kjo s’do t’i të pëlqejë Medës

19:49 | 06 Shtator 2019

Lule Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Ndonëse, është nënë e katër fëmijëve, ajo shfaqet përherë gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veshje provokuese dhe kjo duket se s’do t’i pëlqejë Medës./ORAinfo/

Komento: