Lulja dhe Meda vishen njësoj, kështu kanë dalë për kafe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja dhe Meda vishen njësoj, kështu kanë dalë për kafe

21:49 | 07 Shtator 2019

Meda dhe Lulja po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të dashura për publikun.

Duke qenë të tillë ata janë edhe shumë të përfolur për jetën e tyre privatë, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk hezitojnë që ta ekspozojnë jetën e tyre në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjekës.

Sot, Lulja ka publikuar një foto ku shihet se ajo dhe Meda janë veshur njësoj dhe bashkë kanë dalë për kafe./ORAinfo/

Komento: