Lulja do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje

22:06 | 14 Shtator 2021

Meda për një kohë të gjatë e ka synuar suksesin, të cilin më në fund e arriti falë përpjekjeve maksimale.

Këngëtari ka pasur një periudhë të artë në botën e muzikës, me shumë këngë hite dhe mbrëmje muzikore.

Këngëtari, ishte mjaftë i sukseshëm edhe në jetën e tij private, pasi e morri atë që deshi, e që u bë gruaja dhe nëna e fëmijëve të tij, shkruan kosovarja.

Lulja, në këtë foto pranë Medes, duket tamam nuse për qejfi. E lyer e e ngjyer, Lulja shkëlqen pranë të shoqit.

Komento: