Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë

21:59 | 23 Shtator 2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo dhe Meda sot pranuan një dhuratë të veҫantë nga fansat e tyre./ORAinfo/

Komento: