Lulja e Medës e zonja edhe në kuzhinë, do të befasoheni çfarë ka bërë

21:33 | 09 Maj 2019

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata janë të martuar prej kohësh dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ata kanë shkuar në një emision që ka të bëjë me ushqimin për të na treguar se është e zonja edhe në kuzhinë./ORAinfo/

Komento: