Lulja kaq shumë e respekton vjehrrën, publikon pamje me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja kaq shumë e respekton vjehrrën, publikon pamje me të

16:57 | 15 Janar 2020

Lulja pozon pranë vjehrrës me frizurë e fustan të bukur.

E gjithë familja e këngëtarit të njohur tashmë janë pjesë e mediave rozë.

Meda vazhdon të jetë i dalluar në të gjitha aspektet, sidomos një emër i veçantë për këngët e tij, shkruan Kosovarja.

Gruaja e tij, Lulja me aktivitetet e shumta gjithmonë kalon në lajm.

Duke publikuar momente nga përditshmëria e saj Lulja e shfaq dashurinë dhe respektin që ka për familjen e ngushtë.

Në një foto që shihet me vjehrrën e saj, Lulja pikërisht si një nuse e traditave me frizurë dhe fustan të bukur.

Komento: