Lulja ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, kësaj radhe nuk do ta njihni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, kësaj radhe nuk do ta njihni

22:32 | 27 Tetor 2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet se i ka ngjyrosur flokët dhe po duket tejet ndryshe./ORAinfo/

Komento: