Lulja po e shijon jetën pas ndarjes nga Lirimi, e ka ndërruar edhe ngjyrën e flokëve

21:02 | 19 Nëntor 2023

Lule Hajdari tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo ka pak javë që ka treguar se i ka dhënë fund martesës së saj me Lirimin, përcjell ORAinfo.

Lulja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me flokë të kuqe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: