Luljeta shkon për drekë të motra e saj, me këto ushqime e shërben ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luljeta shkon për drekë të motra e saj, me këto ushqime e shërben ajo

12:02 | 26 Shkurt 2020

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik e në media si gruaja e këngëtarit, Meda.

Ajo dhe Meda janë martuar që një kohë të gjatë dhe janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lulja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo mbrëmë ishte mysafirë të motra e saj. Kjo e fundit ishte kujdesur t’i përgatisë ushqimet me të mria për motrën e saj.

E Luljeta e kënaqur me pritjen, e ka ndarë me fansat e saj ushiqmin e motra e saj e ka përgatitur për të dhe familjen e saj. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni ushqimet që motra i ka përgatitur për motrën e saj…

Komento: