Lum Milan që i ka!! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lum Milan që i ka!!

21:27 | 03 Shkurt 2019

AC Milan aktualisht po luan kundër AS Roma në Romë pasi kjo është një lojë e rëndësishme për të dy klubet.

Rossonerët hyjnë në këtë lojë nga vendi i 4-të, derisa Roma e Di Francescës janë aktualisht në vendin e 5-të në renditjen italiane të Serie A përcjell ORAinfo.

Milan e mori epërsinë kur Lucas Paqueta krijoi një pasim të mirë dhe përkryerje i dha Piatek që shënoi gol.

Tifozët e Milanit do të jenë të lumtur me dy ndeshje të treguara të kombinuar në mënyrë perfekte nga kjo dyshe./ORAinfo/

Komento: