Lum Milani që e ka ! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lum Milani që e ka !

22:58 | 13 Gusht 2019

Pas një sezoni të gjatë dhe intensiv me Empoli dhe një fushatë të suksesshme të Kupës së Kombeve Afrikane me Algjerinë, Ismael Bennacer u bashkua me AC Milan përpara se të shijonte disa javë pushime.

Mesfushori i talentuar pritet t’i bashkohet skuadrës së Marco Giampaolo në stërvitje nesër por ndërkohë, lojtari po bën gjithçka që është e mundur për të arritur në formën më të mirë të mundshme, përcjell ORAinfo.

Algjeriani postoi një video në Instagram ku vetë stërvitej individualisht me një trajner./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!