Lumja shkëlqeu në dasmë mbrëmë, Endriti bën gjestin e papritur për nënën e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lumja shkëlqeu në dasmë mbrëmë, Endriti bën gjestin e papritur për nënën e tij

22:26 | 17 Shtator 2019

Lumnije Thaçi është gruaja e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaҫit.

Ajo është mjaftë e përfolur në media, shkruan ORAinfo.

Lumja është me të vërtetë një zonjë, e cila gjithmonë shfaqet me pamje të bukur.

E tillë u shfaq edhe mbrëmë në një aheng.

Pas kësaj, Endriti ka publikuar një foto nga ajo ngjarje bashkë me nënën dhe babain e tij.

Të gjithë po duken një familje shumë e bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!