Lutfi Haziri voton me familje, veshja e vazjave të tij merr gjithë vëmendjen gjatë procesit të votimit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lutfi Haziri voton me familje, veshja e vazjave të tij merr gjithë vëmendjen gjatë procesit të votimit

14:25 | 17 Tetor 2021

Edhe Lutfi Haziri ditën e sotme së bashku me bashkëshorten dhe vajzat e tij kanë shfrytëzuar të drejtën e tyre për të votuar në zgjedhjet lokale.

Haziri ka publikuar fotografi nga momenti i votimit, teksa ka ftuar qytetarët që të dalin dhe të votojnë, vëmendja ishte edhe tek vajzat e tij që shfrytëzuan të drejtën e votës.

Po ashtu, ai ka uruar që kjo ditë e bardhë të përfundojë ashtu si të përfundojë ashtu siç ka filluar, në mënyrë të qetë e solemne.

Komento: