Majk mori me vete djalin, por ky veprim s’do t’i pëlqejë Majlindës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Majk mori me vete djalin, por ky veprim s’do t’i pëlqejë Majlindës

18:51 | 12 Shtator 2019

Reperi i njohur, Majk dhe ish e dashura e tij, Majlinda nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur Roan.

Ai tani rritet vetëm me nënën dhe takohet herë pas here me babain, përcjell ORAinfo.

Së fundi Majk ka marrë djalin dhe kanë dalë bashkë.

E atje Roanit i ka dhënë të pijë kafe, e kjo duket se s’do t’i pëlqejë Majlindës pasi ai është ende shumë i vogël./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!