Majlinda ia ka prerë flokët djalit për Bajram, ai po duket komplet si babai me këtë pamje

16:57 | 03 Qershor 2019

U bë e njohur si e dashura e reperit të mirënjohur, Majk dhe tani, Majlinda Zeka është një emër shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo dhe Majk nga lidhja e tyre e skurtër kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka dërguar Roanin për t’ia prerë flokët, e me këtë pamje ai po duket komplet si babai i saj./ORAinfo/

Komento: