Majlinda me fotot e fundit do ta ‘çmend’ Majkun, trupi i saj si ‘peshk’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda me fotot e fundit do ta ‘çmend’ Majkun, trupi i saj si ‘peshk’

23:12 | 25 Tetor 2021

Majlinda Zeka, ish e dashura e Majk dhe nëna e djalit të tij , seç po vjen e po bëhet gjithnjë e më e bukur.

Jemi mësuar që Majlindën ta shohim gjithmonë të kuruar dhe të mbajtur mirë, prandaj nuk çuditemi kur herë pas here publikon foto në rrjetet sociale dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundi , ajo ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur e gjitha në denim.

Pavarsisht faktit që në këto foto duken linjat e saj trupore të bukura , kësaj here Majlinda u sigurua që vëmendjen ta marrë falë shijeve të saja tejet të mira në veshje. /ORAinfo/

Komento: