Majlinda publikoi foton më të ëmbël të djalit, por i papritur reagimi i Majkut

21:34 | 10 Maj 2019

Majk dhe Majlinda Zeka janë dy personazhe shumë të përfolura në publik e media rozë.

Ata nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Roani tani rritet vetëm me nënën por takohet herë pas here edhe me babain.

Majlinda ka hapur edhe një Instagram në emër të djalit të saj e që e menaxhon vetëm ajo.

Dhe sot, ajo ka publikuar një foto të djalit, e i menjëhershëm ishte reagimi i Majk që ia mbushi komentin me zemra për djalin./ORAinfo/

Komento: