Majlinda reklamon trupin para pasqyrës, vëmendja është diku tjetër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Majlinda reklamon trupin para pasqyrës, vëmendja është diku tjetër

23:12 | 20 Gusht 2019

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, përcjell ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Majlindën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në një video të publikuar Majlinda shfaqet duke u reklamuar para pasqyrës.

E veshur me fustan të ngusht, modelja nga Prishtina po shkëlqen si zakonisht. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!