Majlinda vishet më me stil se kurrë, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e saj

12:01 | 14 Janar 2019

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Por, kjo duket se nuk e ka penguar Majlindën që të vazhdojë jetën si më së miri.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket e veshur me shumë stil.

Ajo ka kombinuar pallton dhe ҫizmet me ngjyrë të njëjtë./ORAinfo/

Komento: