Malishevë: Rrahje masive e nxënësve, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Malishevë: Rrahje masive e nxënësve, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

00:00 | 21 Shtator 2019

Në Malishevë ka ndodhur një rrahje mes nxënësish.

Një rrahje masive ka ndodhur mes nxënësve në Stacionin e Autobusëve në komunën e Malishevës.

Në një video shihen një grup i nxënsve duke u përleshur fizikisht.

Në përleshja janë përfshirë rreth 10 nxënës, ndërsa sipas personit që ka dërguar videon, e gjithë kjo ka ndodhur në Malishevë.

Për më shumë shihni videon:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!