Manchester City – Leicester City, publikohen formacionet zyrtare

20:07 | 06 Maj 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Leicester City, e për këtë janë publikuar formacionet zyrtare.

Kjo ndeshje do të jetë vendimtare për sezonin e skuadrës së Guardiolas, pasi fitorja është ajo që u jep atyre kreun e tabelës.

Ata shihen favoritët për këtë ndeshje, por duke pasur parasysh presionin e madh, Leicester mund të bëjë shumë lehtë befasinë.

Ndeshja mes Manchester City dhe Leicester do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë u sjellim formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Man City:

Leicester:

Komento: