Manchester United po e ‘shkatërron’ Clube Brugge – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Manchester United po e ‘shkatërron’ Clube Brugge

22:13 | 27 Shkurt 2020

Manchester United duket se merr zemër kur luan para tifozëve të vet.

Ata në ndeshjen kthyese kundër Clube Brugge vetëm në pjesën e parë shënuan tre gola.

I pari që gjuajti topin në rrjetë ishtë Fernandes nga penalltia, duke vazhduar me golin e Ighalos dhe golin e trëtë e shënoi skocezi Tominay.

Rezultati tani është 3-0 ndërsa deri në fund të lojës do të shohim si do të vijojë rezultati.

Komento: