Manchester United po ia merr yllin e madh Romës

21:45 | 15 Janar 2019

Manchester United, është bashkuar në garën për ta transferuar yllin e Romës, Cengiz Under, raporton ESPN FC përcjell ORAinfo.

Djajtë e Kuq janë në mesin e një mori klubesh të interesuar për yllin turk.

21-vjeçari turk duket se ka gjasa të largohet në verë, e Roma janë duke vendosur një vlerësim prej 50 milionë eurosh (£ 45m / $ 57m) në krah.

Arsenali, Tottenham dhe Bayern Munich janë gjithashtu të interesuar për yllin e ri./ORAinfo/

Komento: