Manchester United – PSG, shënohet edhe një gol tjetër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Manchester United – PSG, shënohet edhe një gol tjetër

22:00 | 02 Dhjetor 2020

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Manchester Unitedit dhe PSG-së.

Manchester United e ka barazuar rezultatin kundër Paris Saint-Germain.

Goli erdhi në minutën e 32-të të ndeshjes.

Atë e shënoi Marcus Rashford por topi devijoi në rrjetë me fat për shkak të devijimit të Danillos.

Komento: