Manchester United-PSG, shënohet goli i parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Manchester United-PSG, shënohet goli i parë

22:21 | 12 Shkurt 2019

Manchester United dhe PSG, janë duke u luajtur ndeshjen e tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Në fakt, janë mysafirët ata që kanë kaluar në epërsirë me rezultat 1-0. Golin për francezët e ka shënuar, Presnel Kimpembe në minutën e 53 përcjell ORAinfo.

Ky gol do të ishte mjaft i vlefshëm për skuadrën e PSG sepse një gol jashtë vlen shumë.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodh deri në përfundim të takimit./ORAinfo/

Komento: