Manchester United- Solskjaer, vjen lajmi “bombë” nga Anglia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Manchester United- Solskjaer, vjen lajmi “bombë” nga Anglia

22:03 | 01 Shkurt 2019

Ole Gunnar Solskjaer mund të marrë punën si trajner i përhershëm i Manchester United nëse arrin të i fitojë dy ndeshjet në Ligën e Kampionëve kundër Paris Saint-Germain.

Me tetë fitore dhe një barazim nga nëntë ndeshjet e para, norvegjezi kanë pasur një ndikim të madh në Old Trafford pasi zëvendësuan Jose Mourinho përcjell ORAinfo.

Ndërsa shefat e Devilëve të Kuq vazhdojnë kërkimin e tyre për një trajner të ri për sezonin e ardhshëm, The Sun pretendon se ata nuk e kanë përjashtuar Solskjaer. /ORAinfo/

Komento: