Marina bëhet për spital – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Marina bëhet për spital

21:43 | 07 Gusht 2022

Marina Vjollca është njëra nga prezantueset më të dashura.

Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë e ekraneve, e natyrisht duke qenë fytyrë publike bën që ajo të merret shumë me pamjen dhe dukjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është edhe një nënë shumë e angazhuar, ajo gjithmonë gjen kohë të ketë kujdeset edhe për shëndetin e saj.

E duket se ajo i ka fobi shkuarjen te dentisti, e këtë e ka dëshmuar përmes një fotoje ku shihet në një klinikë./ORAinfo/

Komento: