Marina bën grimin më të ҫuditshëm, si do të reagojë Geti kur ta shoh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Marina bën grimin më të ҫuditshëm, si do të reagojë Geti kur ta shoh

12:56 | 07 Janar 2019

Marina është ndër moderatoret dhe femrat më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është edhe gruaja e reperit të njohur kosovar, Getoar Selimit, shkruan ORAinfo.

Marina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një grim interesant.

A thua do t’i pëlqejë Getit kjo pamje e gruas së tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!