Marina vishet sërish në ‘vello’, lë pa fjalë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Marina vishet sërish në ‘vello’, lë pa fjalë me pamjen

22:03 | 23 Maj 2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me një fustan që ngjason me vello.

E me këtë pamje Marina duket se i ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Komento: